Splavujte Ipeľ

Splav začíname v Kalonde na vodnom diele, kde sa stretávame 15 minút pred začiatkom vášho splavu. Najprv si zaparkujete auto a prídete za nami ku Ipľu. Tu si spravíme inštruktáž s možnosťou vyskúšania kanoe, to isté platí aj pre rafty. Následne si prevezmete vybavenie ako plávacie vesty a samozrejme lode. Prebehne rýchlokurz a popis trasy. Odvezieme vás mikrobusom na začiatok splavu (začiatok kanoe do Holiše, začiatok pre raft do Rapoviec) kde si spravíte fotky a my vás nasadíme do kanoe a pustíme dolu Ipľom.

Naša ponuka splavov na rieke Ipeľ

Cenník
V našej ponuke nájdete širokú paletu vodáckeho vybavenia, vrátane dvoj a troj-miestnych kanoe a šesťmiestnych raftov. Všetko vybavenie je pravidelne kontrolované a udržiavané v najlepšom stave. Prenájom zahŕňa všetko potrebné - od pádiel, prilieb a viest až po vodotesné vaky a barely. Tým zaručujeme, že váš splav bude nielen zábavný, ale aj bez problémov.
Prenájom e-bike Splav Ipľa na Rafte, 6-miestny

Splav Ipľa na Rafte, 6-miestny

Cena

50 €

Max. osôb

6
Vybrať termín
Prenájom e-bike Splav Ipľa na Kanoe Vydra, 2-miestne

Splav Ipľa na Kanoe Vydra, 2-miestne

Dospelý

15 €

Dieťa (do 15r)

10 €
Vybrať termín
Prenájom e-bike Splav Ipľa na Kanoe Lochness, 3-miestne

Splav Ipľa na Kanoe Lochness, 3-miestne

Dospelý

15 €

Dieťa (do 15r)

10 €
Vybrať termín

Darčekové poukazy na splav Ipľa

Chcete darovať nezabudnuteľný zážitok na vode? Ponúkame darčekové poukazy na splav raftom pre 6 osôb alebo na kanoe pre 2 osoby. Splav na rieke Ipeľ poskytne vašim blízkym dobrodružstvo plné zábavy, krásnej prírody a spoločných zážitkov. Neváhajte a prekvapte svojich blízkych originálnym darčekom, ktorý si budú pamätať ešte dlho!
Kontaktujte nás

Naplánujte si svoju ďalšiu dobrodružnú jazdu.

Splav je možné rezervovať online cez náš rezervačný systém,  telefonicky alebo e-mailom. Chcete zorganizovať akciu či teambuilding? Kontaktujte nás!

Cenník

Splavy na rieke Ipeľ

Kanoe

Obvyklá dĺžka splavu Holiša - Kalonda na kanoe: 3 hodiny
Dospelá osoba
15 €
Deti do 15 rokov
10 €

Raft

Obvyklá dĺžka splavu Rapovce - Kalonda na rafte: 1,5 hodiny
1ks
50 €
Počet osôb
6
Vybrať splav

Pre začiatočníkov

Kľudná voda - vodné dielo Kalonda

Kanoe na Kalonde je varianta vhodná pre začiatočníkov, ktorí ešte nenabrali dostatočnú odvahu na splav Ipľa. Na kľudnom úseku rieky si splav môžete vyskúšať, aby Vás Ipeľ nezaskočil nepripravených.
Kanoe
10 €/osoba
Paddleboard
10 €/osoba
Kontaktujte nás

Na požičané vybavenie dávajte pozor!

V prípade straty, odcudzenia alebo zničenia športových potrieb – kanoe, paddleboardov, pádiel, prilieb, viest, vodných vakov alebo barelov, je klient povinný uhradiť prenajímateľovi obstarávaciu cenu každého jednotlivého kusu príslušenstva.
cartcross